• quinta
    05/16
  • sexta
    05/17
  • sábado
    05/18
  • domingo
    05/19
  • segunda
    05/20
MEX LT
00:00
Tampico Madero
00:00
1 - 0
Racing Porto Palmeiras
AFC U17 Women's Asian Cup
04:00
Japan (w) U17
04:00
0 - 0
Korea Rep. (w) U17
08:00
North Korea (w) U17
08:00
0 - 0
China (w)U17
Indonesian Liga 3
05:00
Sumbersari FC
05:00
1 - 1
Persedikab Kediri
05:00
Tri Brata Rafflesia FC
05:00
0 - 3
Persekabpas Pasuruan
05:30
PSM Madiun
05:30
3 - 2
Josal FC
Mongolia Premier League
05:15
SP Falcons
05:15
5 - 1
Khovd
08:15
Erchim
08:15
1 - 6
Deren FC
Malaysian President Cup
05:45
Kelantan U20
05:45
1 - 3
Kuala Lumpur U20
VIEL W
06:00
Son La (w)
06:00
0 - 3
Phong Phu Ha Nam (w)
06:00
CLB TPHCM (w)
06:00
5 - 0
Ha Noi II(w)
International Friendly
06:00
Czech (w) U16
06:00
1 - 0
Latvia (w) U16
06:00
Sweden (w)U16
06:00
0 - 1
Switzerland (w)U16
06:00
Montenegro U18
06:00
3 - 2
North Macedonia U17
06:00
Bosnia U19
06:00
1 - 1
Slovenia U19
07:00
Austria (w) U17
07:00
1 - 0
France (w) U16
09:00
Montenegro U16
09:00
1 - 2
North Macedonia U16
09:45
Argentina U17
09:45
1 - 0
Paraguay U17
11:00
Belgium (w) U16
11:00
0 - 4
Germany (w) U16
11:30
Serbia U16
11:30
2 - 1
Bulgaria U16
12:00
Portugal (w) U16
12:00
3 - 1
Ireland U16 (w)
Algeria U21 Youth League
06:00
US Souf U21
06:00
1 - 0
NC Magra U21
13:00
ASO Chlef U21
13:00
0 - 0
USM Khenchela U21
13:00
MC Alger U21
13:00
2 - 1
USM Alger U21
13:00
ES Ben Aknoun U21
13:00
4 - 0
US Biskra U21
IND RAD
07:00
Champion Maker Club Ajmer
07:00
2 - 3
ASL FC
Bhutan Premier League
07:00
Phuentsholing Heroes FC
07:00
2 - 1
BFF Academy U19
UZB D1B
07:00
Turon Nukus
07:00
1 - 3
FC Bunyodkor II Chrichik
07:00
Andijan FA
07:00
1 - 3
Pakhtakor II
07:00
Tashkent VFA
07:00
3 - 4
Namangan FA
Australia FFA Cup
07:30
Cringila Lions
07:30
0 - 3
Phoenix (AUS)
Armenian First League
08:00
Alashkert B Martuni
08:00
0 - 0
Shirak Gjumri B
08:00
Ararat-Armenia B
08:00
0 - 0
Nikarm
08:00
Ararat Yerevan II
08:00
0 - 0
Lernayin Artsakh
08:00
FC Noah B
08:00
0 - 0
MIKA Ashtarak
08:00
Pyunik B
08:00
0 - 0
FC Onor
08:00
FC Syunik
08:00
0 - 0
Andranik
08:00
Urartu II
08:00
0 - 0
BKMA II
09:00
FC Syunik
09:00
5 - 0
Nikarm
10:00
Andranik
10:00
0 - 0
Shirak Gjumri B
10:00
Ararat Yerevan II
10:00
1 - 3
BKMA II
Kazakhstan Division 1
08:00
FK Aktobe II
08:00
1 - 4
SD Family
08:00
Ekibastuzets
08:00
0 - 0
Altay FK
08:00
Akzhayik Oral
08:00
1 - 2
FC Jetisay
10:00
FK Kaspyi Aktau
10:00
3 - 1
Kaisar Kyzylorda Reserves
10:00
Khan Tengri FC
10:00
4 - 0
Yassy Turkistan
10:00
FK Taraz
10:00
1 - 2
Ulytau Zhezkazgan
Uzbekistan Pro League
08:00
FK Kokand 1912
08:00
3 - 2
Mashal Muborak
08:00
Buxoro FK
08:00
3 - 0
Shurtan Guzor
Bangladesh Women's Football League
08:00
ARB Sporting Club (w)
08:00
2 - 2
Nasrin Sports Academy (w)
10:30
Uttara FC (W)
10:30
0 - 7
Siraj Srity Songsod (W)
Uzbekistan Women's League
08:00
Lokomotiv Tashkent (w)
08:00
3 - 1
Neftchi Fargona (w)
Chinese Super League
08:35
Shandong Taishan FC
08:35
3 - 2
Shenzhen Peng City FC
Norwegian 2.Divisjon
09:00
Kjelsas
09:00
3 - 1
Valerenga B
12:00
FK Arendal
12:00
3 - 3
Jerv
12:00
Strindheim IL
12:00
4 - 1
Tromsdalen
14:00
Orn-Horten
14:00
3 - 2
Eik-Tonsberg
Ethiopia Premier League
09:00
Wolaita Dicha
09:00
0 - 5
Ethiopia Nigd Bank
12:00
Fasil Kenema
12:00
1 - 0
Welkite Ketema
Kenyan Premier League
09:00
KCB SC
09:00
0 - 0
Gor Mahia
Argentine Reserve League
09:00
Almirante Brown Reserves
09:00
0 - 1
All Boys Reserves
10:00
San Martin Burzaco Reserves
10:00
0 - 0
Excursionistas Reserves
10:00
Talleres Remedios Reserves
10:00
1 - 2
Tristan Suarez Reserves
10:00
Deportivo Moron Reserves
10:00
1 - 1
CA Brown de Adrogue Reserves
10:00
CS Dock Sud Reserves
10:00
7 - 0
Deportivo Laferrere Reserves
11:00
Deportivo Camioneros Reserves
11:00
0 - 2
Defensores de Belgrano Reserves
11:00
Villa San Carlos Reserves
11:00
6 - 2
Los Andes Reserves
12:00
Estudiantes de Buenos Aires Reserves
12:00
2 - 0
Chacarita Juniors Reserves
12:00
Sportivo Italiano Reserves
12:00
2 - 3
Ferrocarril Midland Reserves
12:00
UAI Urquiza Reserves
12:00
1 - 1
Sacachispas Reserves
12:00
CA Claypole Reserves
12:00
2 - 3
Sportivo Barracas Reserves
12:00
Puerto Nuevo Reserves
12:00
2 - 1
Real Pilar Reserves
12:30
Lujan Reserves
12:30
4 - 3
Yupanqui Reserves
13:00
Argentino Agropecuario II
13:00
2 - 0
CA San Miguel Reserves
13:00
Deportivo Espanol Reserves
13:00
0 - 0
Centro Espanyol Reserves
14:00
CA Ituzaingo Reserves
14:00
1 - 2
Deportivo Muniz Reserves
14:30
CA Colegiales Reserves
14:30
0 - 0
Deportivo Merlo Reserves
15:00
Argentino Merlo Reserves
15:00
0 - 0
Atletico Fenix Reserves
15:00
Defensa y Justicia Reserves
15:00
2 - 1
Union Santa Fe Reserves
15:00
Velez Sarsfield Reserves
15:00
0 - 0
Gimnasia LP Reserves
15:00
Atletico Tucuman Reserve
15:00
0 - 2
Instituto AC Cordoba II
15:00
Lanus Reserves
15:00
1 - 0
Boca Juniors Reserve
15:00
Club Comunicaciones U20
15:00
2 - 0
Deportivo Armenio Reserves
15:00
Deportivo Liniers Reserves
15:00
3 - 2
Argentino Quilmes Reserves
15:10
Quilmes Reserves
15:10
2 - 0
Temperley Reserves
15:30
JJ Urquiza Reserves
15:30
0 - 1
Defensores de Cambaceres Reserves
Malawi Premier League
09:30
Mighty Tigers
09:30
4 - 1
Baka City
Iraqi Premier League
10:00
Newroz SC
10:00
4 - 3
Naft Al-Wassat SC
12:15
Al-Kahrbaa Club
12:15
1 - 2
Al Qasim SC
Greek Super League 2
10:00
Diagoras
10:00
1 - 1
Egaleo Athens
10:00
Olympiakos Piraeus B
10:00
3 - 1
AO Giouchtas
10:00
Panathinaikos B
10:00
0 - 2
Panahaiki-2005
10:00
AEK Athens B
10:00
1 - 1
Niki Volou
Lebanese Premier League
10:00
Shabab Al Sahel SC
10:00
0 - 1
Tripoli Sporting Club
10:00
CS Sagesse
10:00
0 - 0
Tadamon SC Sour
10:00
Al Ahli SC Nabaṭīya
10:00
0 - 3
Chabab SC Ghazieh
10:00
Racing Beirut
10:00
1 - 5
Al Ahed SC
10:00
Al Nejmeh SC
10:00
1 - 2
Al Ansar SC
Azerbaijan First Division
10:00
Araz Saatli
10:00
2 - 1
Mil-Mugan FK
10:00
Qaradag Lokbatan
10:00
2 - 3
Shamakhi FK
Zambia Super League
10:00
Green Buffaloes
10:00
0 - 0
Nkana FC
Albanian Division 1
10:00
Besa Kavaje
10:00
3 - 1
KF Luftetari
10:00
Lushnja KS
10:00
2 - 0
KS Iliria Fushe
Armenian Premier League
11:00
Urartu
11:00
6 - 1
Alashkert
13:00
FC Noah
13:00
2 - 1
FC Ararat-Armenia
Russian National Football League
11:00
FK Leningradets
11:00
1 - 1
Arsenal Tula
12:00
Volgar-Gazprom Astrachan
12:00
1 - 0
Neftekhimik Nizhnekamsk
12:30
Shinnik Yaroslavl
12:30
1 - 0
Akron Togliatti
Poland Mloda Ekstraklasa
11:00
Pogon Szczecin(Youth)
11:00
3 - 1
Arka Gdynia (Youth)
Iran Azadegan League
11:00
Shahrdari Astara
11:00
3 - 2
Ario Eslamshahr
11:00
Damash Gilan FC
11:00
4 - 1
Mes Soongoun Varzaghan
11:30
Khooshe Talaee Sana Saveh
11:30
0 - 0
Pars Jonoubi Jam
12:45
Naft Gachsaran
12:45
1 - 1
Naft Masjed Soleyman FC
12:45
Shahin Bandar Anzali
12:45
0 - 1
Kheybar Khorramabad
Turkish First League
11:00
Bodrum FK
11:00
2 - 0
Boluspor
14:00
Corum Belediyespor
14:00
2 - 1
Kocaelispor
United Arab Emirates Pro-League
11:10
Al-Ain FC
11:10
0 - 1
Ittihad Kalba FC
Iran Cup
11:45
Chadormalu SC
11:45
0 - 0
Aluminium Arak
12:30
Gol Gohar FC
12:30
5 - 0
Persepolis Pakdasht
12:30
Tractor S.C.
12:30
0 - 0
Mes Rafsanjan
13:00
Sepahan
13:00
1 - 0
Malavan
Serbian Super liga
11:55
Radnicki 1923 Kragujevac
11:55
0 - 0
Vojvodina Novi Sad
14:00
FK Napredak Krusevac
14:00
0 - 4
Crvena Zvezda
Saudi Professional League
12:00
Al-Tai
12:00
3 - 1
Al-Fateh SC
15:00
Al Khaleej Club
15:00
1 - 1
Al-Ittihad Club
15:00
Al Wehda Mecca
15:00
0 - 1
Al-Raed SFC
Norwegian 1.Divisjon
12:00
Mjondalen IF
12:00
2 - 1
Stjørdals-Blink Fotball
13:00
Aalesund FK
13:00
0 - 2
Sogndal
13:00
Levanger FK
13:00
2 - 2
Ranheim IL
13:00
Raufoss IL
13:00
0 - 2
Moss
13:00
Sandnes Ulf
13:00
2 - 1
Bryne
13:00
Stabaek
13:00
2 - 2
Lyn Oslo
13:00
Start Kristiansand
13:00
4 - 3
Egersunds IK
13:00
Vålerenga Fotball Elite
13:00
0 - 2
Kongsvinger
Latvian Higher League
12:00
BFC Daugavpils
12:00
4 - 0
Metta/LU Riga
12:00
Tukums-2000
12:00
1 - 2
Grobina
Czech First League
12:00
Bohemians 1905
12:00
1 - 3
MFK Karvina
12:00
Baumit Jablonec
12:00
3 - 0
Pardubice
12:00
Tescoma Zlin
12:00
1 - 1
Dynamo Ceske Budejovice
Israel B League
12:00
Maccabi Ironi Kiryat Ata Bialik Fc
12:00
0 - 0
Kiryat Yam SC
13:00
MS Tseirey Taybe
13:00
0 - 0
Hapoel Beit She'any
13:00
Hapoel Bnei Lod
13:00
1 - 1
Hapoel Azor
CAF U17 Championship
12:00
Burkina Faso U17
12:00
0 - 0
Nigeria U17
14:00
Togo U17
14:00
2 - 3
Niger U17
QAT U21 L
12:45
Al Gharafa U21
12:45
2 - 0
Al-Wakrah SC U21
12:45
Al-Ahli Doha U21
12:45
2 - 2
Al-Rayyan SC U21
12:45
Muaither SC U21
12:45
2 - 0
Qatar SC Doha U21
Belarusian Premier League
12:50
Smorgon FC
12:50
1 - 1
FK Isloch Minsk
14:45
Neman Grodno
14:45
1 - 0
Arsenal Dzyarzhynsk
Norwegian Eliteserien
13:00
Bodo Glimt
13:00
4 - 0
Tromso IL
13:00
Brann
13:00
2 - 1
Sandefjord
13:00
Fredrikstad
13:00
4 - 1
Stromsgodset
13:00
Haugesund
13:00
1 - 0
Kristiansund BK
13:00
Odd Grenland
13:00
0 - 4
Molde
13:00
Rosenborg
13:00
1 - 3
KFUM Oslo
13:00
Sarpsborg 08
13:00
1 - 7
Ham-Kam
13:00
Viking
13:00
1 - 4
Lillestrom
Danish Superliga
13:00
Aarhus AGF
13:00
0 - 1
Silkeborg
13:00
Hvidovre IF
13:00
1 - 2
Odense BK
15:00
FC Copenhagen
15:00
1 - 2
Midtjylland
Finnish Kakkonen
13:00
JS Hercules
13:00
1 - 7
TP47 Tornio
Egyptian Premier League
13:00
Enppi
13:00
0 - 1
Modern Future FC
13:00
Bank El Ahly
13:00
5 - 2
Al Masry
Norwegian 3.Divisjon
13:00
Fram Larvik
13:00
1 - 2
Pors Grenland
13:00
Fana
13:00
5 - 0
Ardal
13:00
Floro
13:00
0 - 1
Forde
13:00
Ullern FC
13:00
1 - 2
Nordstrand
13:30
Vigor
13:30
2 - 1
Staal Jorpeland
13:30
froya
13:30
1 - 2
Bjarg
13:30
Os Turn Fotball
13:30
4 - 0
Stord IL
13:30
Rana FK
13:30
1 - 1
Mosjoen
14:00
Djerv 1919
14:00
1 - 2
Sandvikens
14:00
Assiden
14:00
3 - 0
Askollen
14:00
Oppsal
14:00
1 - 2
Gamle Oslo
14:00
Nardo FK
14:00
5 - 1
Verdal
14:30
Funnefoss/Vormsund
14:30
2 - 0
Bjorkelangen
Austrian Landesliga
13:00
SC Landskron
13:00
0 - 3
St Jakob/Rosental
13:00
Union Henndorf
13:00
0 - 1
OTSU Hallein
13:30
SV Donau Klagenfurt
13:30
1 - 6
SK Treibach
13:30
ASV 13 Vienna
13:30
3 - 3
SV Donau
14:09
KAC 1909
14:09
0 - 1
VST Volkermarkt
Austrian Regional League
13:00
Annabichler SV
13:00
0 - 5
TSV Grafenstein
Gambia League First Division
13:00
BST Galaxy
13:00
0 - 1
Marimoo
13:00
Falcons FC
13:00
2 - 0
Bombada FC
13:00
Samger FC
13:00
0 - 0
Steve Biko FC
Ger-V
13:00
TuS Sachsenhausen
13:00
0 - 3
Brandenburger SC Sud 05
14:00
TB Uphusen
14:00
2 - 3
TSV Etelsen
Mexico Liga Premier
13:00
Toluca II
13:00
1 - 0
Cimarrones de Sonora FC III
ITA Campionato Primavera 3
13:00
US Cremonese U20
13:00
1 - 1
Cesena U20
Kuwaiti Premier League
13:10
Al Qadisiya SC
13:10
1 - 1
Al-Arabi Club (KUW)
15:25
Al-Salmiya
15:25
0 - 3
Al Kuwait SC
Finnish Kolmonen
13:15
SIF
13:15
1 - 1
Sporting Kristina
14:00
Tampereen Peli Toverit
14:00
1 - 2
Ylojarvi United
14:00
Ponnistajat
14:00
1 - 2
TiPS
14:15
Toolon Taisto
14:15
4 - 4
FC Finnkurd
14:15
HooGee
14:15
2 - 3
EsPa
14:15
Gnistan Ogeli
14:15
1 - 2
FC Kuusysi
14:20
PPJ/Lauttasaari
14:20
0 - 0
HIFK 2
German Regionalliga
13:30
Schalke 04 Youth
13:30
4 - 0
Rot Weiss Ahlen
Mali Premiere Division
13:30
Real Bamako
13:30
1 - 1
USFAS Bamako
15:30
AS Police
15:30
0 - 1
Stade Malien
German U19 Youth League
13:30
Borussia Dortmund U19
13:30
2 - 2
Hertha Berlin U19
German NOFV-Oberliga
13:30
Feucht SC
13:30
3 - 4
DJK Ammerthal
14:30
FC Eddersheim
14:30
1 - 2
KSV Baunatal
Sweden Allsvenskan
14:00
Brommapojkarna
14:00
0 - 5
Djurgardens
14:00
Kalmar
14:00
1 - 1
IFK Norrkoping FK
14:00
Malmo FF
14:00
1 - 0
GAIS
14:00
IK Sirius FK
14:00
2 - 2
IFK Goteborg
Sweden Division 2
14:00
Varbergs GIF FK
14:00
2 - 0
Hittarps IK
Danish 4th Division
14:00
Horsens Freja
14:00
5 - 2
Viby IF
Spanish Segunda Federación
14:00
RCD Espanyol (w)
14:00
3 - 1
Osasuna (w)
Norwegian Junior U19
14:00
Ready U19
14:00
3 - 2
Asker U19
15:15
Grorud U19
15:15
7 - 1
Lorenskog U19
Spanish La Liga
14:30
Las Palmas
14:30
2 - 2
Real Betis
16:30
Almeria
16:30
0 - 2
FC Barcelona
17:00
Real Sociedad
17:00
1 - 0
Valencia
Argentine Women's League
15:00
River Plate (w)
15:00
1 - 1
Ferro Carril Oeste (w)
Brazilian Campeonato Paulista Youth
15:00
Sfera Youth
15:00
1 - 2
Sao Bento SP (Youth)
English U21 League Cup
15:00
Fulham U21
15:00
4 - 0
Tottenham Hotspur U21
Brazilian Youth Championship
15:00
Campo Grande AC U20
15:00
1 - 2
AA Carapebus U20
15:00
Mageense U20
15:00
4 - 0
Barra Mansa/RJ U20
BCU20
15:00
Flamengo RJ U20 (W)
15:00
3 - 0
Minas Brasilia DF U20 (W)
15:00
Sao Paulo U20 (W)
15:00
3 - 3
America MG U20 (W)
SUI D4
15:00
FC Ueberstorf
15:00
2 - 5
FC Prishtina Bern
Brazilian Campeonato Carioca C
15:00
CAAC Brasil FC
15:00
2 - 2
SE Paraty RJ
15:00
Campos AA
15:00
2 - 2
Uniao Central
Switzerland Super League
15:30
Lugano
15:30
4 - 2
Winterthur
15:30
Young Boys
15:30
3 - 1
St. Gallen
Italian Serie B
15:30
Bari
15:30
1 - 1
Ternana
Uruguay Reserve League
15:30
Racing Club de Montevideo Reserves
15:30
1 - 1
Juventud De Las Piedras Reserves
Colombian Copa BetPlay DIMAYOR
15:50
Atletico Bucaramanga
15:50
0 - 0
Independiente Santa Fe
17:00
Jaguares de Cordoba
17:00
3 - 0
Tigres Zipaquira
21:30
Real Cartagena
21:30
0 - 0
Envigado FC
English Football League Championship
16:00
Leeds United
16:00
4 - 0
Norwich City
Liga Portugal 2
16:15
Penafiel
16:15
1 - 1
SCU Torreense
Icelandic Cup
16:15
Fylkir
16:15
3 - 1
HK Kopavogs
16:15
Keflavik
16:15
3 - 1
Akranes
16:15
Grindavik
16:15
1 - 4
Vikingur Reykjavik
16:30
Stjarnan Gardabaer
16:30
5 - 3
KR Reykjavik
Iceland Division 3
16:15
Augnablik Kopavogur
16:15
4 - 1
KFK Kopavogur
Iceland Division 4
16:15
Hamar Hveragerdi
16:15
3 - 1
Arborg
16:15
KH Hlidarendi
16:15
10 - 1
RB Keflavik
17:00
KRIA
17:00
3 - 4
Ymir
Brazilian Youth League
16:30
Botafogo RJ (Youth)
16:30
1 - 2
Ceara (Youth)
19:00
Sao Paulo (Youth)
19:00
3 - 4
Cruzeiro (Youth)
19:00
Fortaleza (Youth)
19:00
0 - 0
Internacional RS U20
21:30
Atletico Mineiro Youth
21:30
2 - 3
CR Flamengo (RJ) (Youth)
Liga Dominicana de Fútbol
17:00
Universidad O&M
17:00
1 - 1
Delfines Del Este
19:00
Atletico Vega Real
19:00
0 - 0
Cibao FC
Copa Argentina
17:10
Deportivo Riestra
17:10
0 - 1
Club Atlético Newell's Old Boys
CONMEBOL Copa Libertadores
19:00
Fluminense RJ
19:00
2 - 1
Cerro Porteno
19:00
Universitario De Deportes
19:00
0 - 1
Botafogo RJ
19:00
Rosario Central
19:00
4 - 1
Caracas FC
21:00
San Lorenzo
21:00
3 - 2
Liverpool URU
21:00
Sao Paulo
21:00
0 - 0
Barcelona SC(ECU)
CONMEBOL Copa Sudamericana
19:00
Racing Club de Avellaneda
19:00
3 - 0
Coquimbo Unido
21:00
Cruzeiro Esporte Clube
21:00
1 - 0
Union La Calera
21:00
Sportivo Luqueno
21:00
2 - 3
Red Bull Bragantino
23:00
CD Universidad Católica
23:00
0 - 0
Alianza Fútbol Club
USL League Two
20:00
Brooke House FC
20:00
1 - 2
Florida Elite
23:00
Hippocampus of southern California
23:00
0 - 1
Ventura County Fusion
United States Women's Premier League
20:00
La Roca FC (W)
20:00
0 - 0
Uta avalanche women (W)
Ecuadorian Campeonato Serie B
21:00
CD Independiente Juniors
21:00
0 - 1
Manta FC
mexico u23 liga
21:30
Pachuca U23
21:30
0 - 0
Necaxa U23
Costa Rica Primera Division
22:00
AD San Carlos
22:00
0 - 1
Deportivo Saprissa
CostaRica Women's Primera Division
22:00
Alajuelense (w)
22:00
4 - 2
Dimas Escazu (w)
Mexico Liga MX
00:00
Monterrey
00:00
0 - 1
Cruz Azul
Australia Victorian Women's Premier League
01:00
Emerging Athlete Program (w)
01:00
0 - 0
Boroondara Eagles (w)
05:15
Preston Lions (w)
05:15
0 - 2
FC Bulleen Lions (w)
06:30
Box Hill (w)
06:30
3 - 3
South Melbourne (w)
OFC Champions League
01:00
AS Pirae
01:00
5 - 1
Ifira Black Bird
19:00
Hekari Souths United FC
19:00
2 - 3
Rewa FC
22:00
Auckland City
22:00
5 - 0
Solomon Warriors FC
Korean K League 3
03:00
Daejeon Korail
03:00
3 - 1
Yeoju Sejong
Australia Queensland State League 1
04:00
Southside Eagles
04:00
0 - 0
Capalaba Bulldogs
04:00
Caboolture FC
04:00
3 - 0
Ipswich City
04:00
SWQ Thunder
04:00
0 - 2
Eastern Suburbs Brisbane
04:00
Broadbeach United
04:00
5 - 0
Moreton Bay United Reserves
04:00
St George Willawong FC
04:00
3 - 2
Brisbane Strikers
04:00
Logan Lightning
04:00
4 - 0
Mitchelton FC
NPL U23 A
04:00
Melbourne City U23
04:00
4 - 1
Caroline Springs George Cross U23
04:00
Melbourne Victory U23
04:00
5 - 1
Northcote City U23
04:00
Kingston City U23
04:00
1 - 3
Western United FC U23
05:15
Bentleigh Greens U23
05:15
0 - 1
Langwarrin U23
23:30
Eastern Lions U23
23:30
5 - 4
Brunswick City U23
23:45
North Geelong Warriors U23
23:45
4 - 0
Werribee City U23
Chinese FA Cup
04:30
Shenzhen Youth
04:30
1 - 2
Qingdao Red Lions
04:30
Tai'an Tiankuang
04:30
0 - 3
Foshan Nanshi
06:00
Haikou Mingcheng
06:00
1 - 4
Jiangxi Lushan
08:00
Dalian K'un City
08:00
0 - 2
Yunnan Yukun
08:30
Rizhao Yuqi Football Club
08:30
2 - 0
Shanghai Jiading Huilong
Chinese Women's League One
04:45
Liaoning Shenbei Hefeng(w)
04:45
1 - 2
Beijing Normal University Women
Australia Brisbane Capital League 1
05:00
North Pine United
05:00
3 - 2
Newmarket SFC
05:00
Redcliffe PCYC
05:00
2 - 1
Mount Gravatt Hawks
06:15
University of Queensland
06:15
2 - 2
Springfield United
07:30
Brisbane Knights
07:30
5 - 2
North Brisbane
07:30
Western Spirit
07:30
0 - 2
Centenary Stormers
Australia Queensland U23 League
05:00
Southside Eagles U23
05:00
0 - 0
Capalaba Bulldogs U23
Australia Northern New South Wales U20 League
05:00
Nepean FC U20
05:00
2 - 8
Rydalmere Lions FCU20
Aus NPL U23
05:15
Moreland City U23
05:15
1 - 3
Green Gully U23
23:45
Manningham United Blues U23
23:45
1 - 0
Oakleigh Cannons U23
Australia Victorian Premier League U21
05:30
Moreland City U21
05:30
0 - 0
Green Gully Cavaliers U21
Chinese Champions League
05:30
Qiandongnan Miaoling
05:30
0 - 10
Guangdong Mingtu
05:30
Guangdong Red Treasure Football Club
05:30
1 - 1
Guangxi Zuxing Tianxia
08:30
Guangxi Bushan
08:30
6 - 0
Hainan Shuangyu
08:30
Hainan Zhonghong
08:30
1 - 3
Guizhou Zhucheng Jingji FC
South Australia Women's Reserves League
05:30
Adelaide City Reserves (W)
05:30
1 - 3
Adelaide Comets Reserve (w)
05:30
Flinders United Reserves (W)
05:30
0 - 0
West Torrens Birkalla Reserves (W)
05:45
Salisbury Inter Reserves (w)
05:45
0 - 5
Metro United FC Reserves (w)
Algeria Women's League
05:30
CVR Blida (W)
05:30
2 - 6
AS Oran Centre (w)
South Australia Women's Premier League
05:45
Salisbury Inter (w)
05:45
1 - 0
Metropolis United (w)
07:00
Sturt Lions (W)
07:00
0 - 4
West Adelaide (w)
07:45
Adelaide City (w)
07:45
0 - 2
Adelaide Comets (w)
07:45
Adelaide University (w)
07:45
1 - 1
FFSA NTC Girls (w)
08:00
Flinders United (W)
08:00
3 - 2
West Torrens Birkalla (w)
VIEL W
06:00
Ha Noi (w)
06:00
3 - 0
Ho Chi Minh City B (w)
06:00
Than KSVN (w)
06:00
0 - 0
TNG Thai Nguyen (w)
Ukrainian Second League
06:00
Real Pharma Ovidiopol
06:00
0 - 4
Niva Vinica
International Friendly
06:00
Finland (w)U16
06:00
2 - 3
Italy (w) U16
11:00
Slovakia (w) U16
11:00
1 - 2
Serbia (w) U16
Algeria U21 Youth League
06:00
MC Oran U21
06:00
0 - 2
ES Setif U21
13:00
CS Constantine U21
13:00
2 - 1
CR Belouizdad U21
Australia New South Wales Premier League
06:30
Sydney FC (Youth)
06:30
1 - 3
Sydney Olympic
07:00
Central Coast Mariners (Youth)
07:00
1 - 2
Rockdale City Suns
National Premier Leagues Victoria
06:30
Melbourne Knights
06:30
0 - 1
South Melbourne
06:45
Dandenong City SC
06:45
0 - 1
Avondale FC
07:30
Moreland City
07:30
2 - 1
Green Gully Cavaliers
Australia Capital Territory Women's League
06:30
Tuggeranong Utd (w)
06:30
0 - 3
Gungahlin United (w)
South Australia National Premier Leagues
07:00
Modbury Jets
07:00
0 - 1
Campbelltown City SC
07:00
Para Hills Knlghts SC
07:00
3 - 0
Adelaide Panthers
Australian Welsh League
07:00
Nepean Football Club
07:00
1 - 3
Rydalmere Lions FC
Russian Youth Championship League
07:00
Strogino Youth
07:00
1 - 3
Lokomotiv Moscow Youth
07:00
Krylya Sovetov Samara Youth
07:00
3 - 3
Baltika Kaliningrad Youth
07:00
Fakel Youth
07:00
0 - 1
Zenit St.Petersburg Youth
09:00
Konopliev Youth
09:00
4 - 2
FK Krasnodar Youth
09:00
Rubin Kazan (R)
09:00
1 - 0
UOR-5 Moskovskaya Oblast Youth
09:00
Dinamo Moscow Youth
09:00
1 - 1
FK Ural Youth
11:00
PFC Sochi Youth
11:00
1 - 1
Spartak Moscow Youth
11:00
FK Orenburg Youth
11:00
0 - 1
FK Rostov Youth
11:00
FK Nizhny Novgorod Youth
11:00
4 - 0
FC Terek Groznyi Youth
13:00
CSKA Moscow (R)
13:00
5 - 1
Chertanovo Moscow Youth
Bangladesh Premier League
07:00
Abahani Limited Dhaka
07:00
7 - 1
Brothers Union
07:00
Mohammedan Dhaka
07:00
3 - 3
Rahmatganj MFS
07:00
Sheikh Russel KC
07:00
1 - 1
Chittagong Abahani
Australia New South Wales League 2
07:00
Mounties Wanderers
07:00
4 - 1
PCYC Parramatta Eagles
National Premier Leagues Victoria 2
07:30
Bentleigh greens
07:30
1 - 2
Langwarrin
07:30
Preston Lions
07:30
3 - 2
FC Bulleen Lions
QLD D2
07:30
North Star
07:30
0 - 0
Pine Hills
Australia Victoria State League 1
07:30
Collingwood
07:30
0 - 1
Eltham Redbacks
Australia Queensland State Women's League
07:30
Logan Lightning (w)
07:30
2 - 8
Gold Coast Knights (w)
Chinese Super League
08:00
Zhejiang Professional FC
08:00
5 - 2
Nantong Zhiyun FC
08:35
Cangzhou Mighty Lions FC
08:35
2 - 4
Tianjin Jinmen Tiger FC
08:35
Henan FC
08:35
2 - 3
Wuhan Three Towns FC
08:35
Meizhou Hakka FC
08:35
1 - 4
Chengdu Rongcheng FC
09:00
Changchun Yatai FC
09:00
3 - 2
Beijing Guoan FC
Western Australia National Premier Leagues
08:00
Olympic Kingsway SC
08:00
3 - 1
Inglewood United
08:00
Perth SC
08:00
3 - 3
Bayswater City
Kazakhstan Division 1
08:00
FK Arys
08:00
2 - 0
Okzhetpes
08:00
Kairat Almaty II
08:00
10 - 1
FC Kyran
Vietnam National Champion League
08:00
Hong Linh Ha Tinh
08:00
2 - 1
Ho Chi Minh City FC
08:00
Becamex Binh Duong
08:00
4 - 1
Cong An Ha Noi FC
08:00
CLB Thanh Hoa
08:00
3 - 1
Quang Nam
09:15
TT Hanoi
09:15
2 - 0
Hoang Anh Gia Lai
Uzbekistan Pro League
08:00
FK Do stlik Tashkent
08:00
1 - 3
Aral Nukus
08:00
Xorazm Urganch
08:00
0 - 2
FK Olympic Tashkent B
Australia Darwin Premier League
08:00
Garuda FC
08:00
0 - 0
Darwin Hearts
DR Congo Vodacom Ligue 1
08:30
US Panda B52
08:30
0 - 0
AS Simba Kolwezi
10:00
JS Groupe Bazano
10:00
0 - 0
US Tshinkunku
10:30
SM Sanga Balende
10:30
0 - 0
Blessing FC
Singapore Premier League
08:45
Geylang United FC
08:45
4 - 4
Tampines Rovers FC
Hilux Revo Thai League
09:00
BEC Tero Sasana
09:00
3 - 0
Bangkok United FC
Kenya Football League
09:00
Mathare United
09:00
3 - 2
Kibera Black Stars
Ethiopia Premier League
09:00
Hambericho Durame
09:00
0 - 2
Bahir Dar Kenema FC
12:00
Dire Dawa
12:00
0 - 5
Ethiopian Insurance
Bulgarian First League
09:15
Pirin Blagoevgrad
09:15
2 - 2
Etar
11:45
Lokomotiv Sofia
11:45
1 - 1
Botev Vratsa
14:15
FC Hebar Pazardzhik
14:15
0 - 1
Beroe Stara Zagora
Italian Campionato Primavera 1
10:00
S.S.D. Monza 1912 U19
10:00
1 - 5
Lecce U20
12:00
Fiorentina U19
12:00
2 - 2
Sampdoria U19
Iraqi Premier League
10:00
Al Karkh
10:00
0 - 0
Al-Naft SC
12:15
Amanat Baghdad
12:15
1 - 1
Naft Al-Basra SC
12:15
Erbil SC
12:15
0 - 0
Al-Hedod
14:30
Karbala'a
14:30
1 - 2
Al Shorta
Tajikistan Vysshaya Liga
10:00
CSKA Pamir Dushanbe
10:00
0 - 0
Khujand
10:00
Pandjsher Rumi
10:00
0 - 0
Khosilot Parkhar
Israel Leumit League
10:00
Bnei Yehuda Tel Aviv
10:00
2 - 0
Ironi Nir Ramat HaSharon
10:00
Ironi Tiberias
10:00
4 - 2
Maccabi Kabilio Jaffa
10:00
Hapoel Kiryat Shmona
10:00
5 - 0
Maccabi Herzliya
10:00
Hapoel Nof HaGalil
10:00
2 - 1
Hapoel Umm Al Fahm
10:00
Hapoel Acre FC
10:00
0 - 1
Hapoel Kfar Saba
10:00
Hapoel Rishon Lezion
10:00
2 - 1
Hapoel Ramat Gan
10:00
Kafr Qasim
10:00
8 - 4
Ihud Bnei Shefaram
10:00
Sekzia Ness Ziona
10:00
0 - 2
Hapoel Afula
Malaysian Super League
10:00
Kelantan Darul Naim
10:00
2 - 3
Sabah FC
CAN W-U17
10:00
Uganda U17 (w)
10:00
1 - 0
Zambia U17(w)
13:30
Algeria (W) U17
13:30
0 - 4
Morocco (w) football U17
Tunisian Cup
10:30
E.Gawafel.S.Gafsa
10:30
1 - 6
Stade tunisien
10:30
CS Korba
10:30
1 - 2
Club Africain
Croatian Second Football League
10:50
NK Dubrava Zagreb
10:50
4 - 0
Bijelo Brdo
Poland Liga 2
11:00
Radunia Stezyca
11:00
0 - 2
Stal Stalowa Wola
15:30
GKS Jastrzebie
15:30
0 - 0
Wisla Pulawy
Congo Premier League
11:00
Diables Noirs
11:00
0 - 0
Vegas
Argentine Women's League
11:00
San Lorenzo (w)
11:00
1 - 2
Newells Old Boys (W)
15:00
Banfield (w)
15:00
1 - 2
Social Atletico Television (w)
Turkish Super League
11:00
Istanbulspor
11:00
1 - 3
Sivasspor
14:00
Antalyaspor
14:00
2 - 1
Adana Demirspor
Portugal Taca Revelacao U23
11:00
Estoril U23
11:00
3 - 2
Torreense U23
14:00
Braga U23
14:00
1 - 0
Famalicao U23
United Arab Emirates U21
11:10
Ittihad Kalba U21
11:10
3 - 1
Al Ain U21
Slovak 2.Liga
12:00
FC Artmedia Petrzalka
12:00
5 - 1
MSK Zilina B
12:00
Dolny Kubin
12:00
4 - 3
KFC Komarno
12:00
Humenne
12:00
2 - 0
Tatran Presov
12:00
Povazska Bystrica
12:00
1 - 2
TJ Spartak Myjava
12:00
MSK Puchov
12:00
2 - 2
Slovan Bratislava B
12:00
STK Samorin
12:00
2 - 0
OFK Malzenice
12:00
Slavoj Trebisov
12:00
0 - 3
Sokol Dolna Zdana
United Arab Emirates Pro-League
12:00
Al Bataeh
12:00
0 - 0
Hatta
12:00
Al-Jazira(UAE)
12:00
2 - 0
Emirates Club
12:00
Shabab AlAhli
12:00
0 - 0
Baniyas Club
Saudi Professional League
12:00
Damac
12:00
1 - 1
Al-Fayha
15:00
Al-Ettifaq FC
15:00
1 - 1
Al-Okhdood
15:00
Al Nassr FC
15:00
1 - 1
Al-Hilal Saudi FC
Algerian Ligue Professionnelle 1
12:00
ASO Chlef
12:00
0 - 0
JS kabylie
12:00
ES Ben Aknoun
12:00
0 - 0
ES Setif
12:00
CS Constantine
12:00
0 - 0
MC Oran
12:00
El Bayadh
12:00
0 - 0
Biskra
12:00
MC Magra
12:00
0 - 0
Paradou AC
12:00
MC Alger
12:00
0 - 0
CR Belouizdad
12:00
JS Saoura
12:00
0 - 0
USM Alger
12:00
Union Sportive Souf
12:00
0 - 0
USM Khenchela
13:00
ASO Chlef
13:00
4 - 1
USM Khenchela
13:00
ES Ben Aknoun
13:00
2 - 1
Biskra
13:00
El Bayadh
13:00
1 - 1
JS kabylie
13:00
MC Alger
13:00
1 - 0
USM Alger
13:00
MC Oran
13:00
4 - 1
ES Setif
13:00
JS Saoura
13:00
2 - 1
Paradou AC
13:00
Union Sportive Souf
13:00
0 - 2
MC Magra
Finnish Veikkausliiga
12:00
AC Oulu
12:00
1 - 1
IFK Mariehamn
12:00
HJK Helsinki
12:00
1 - 2
Vaasa VPS
13:00
SJK Seinajoen
13:00
3 - 1
Inter Turku
14:00
Ilves Tampere
14:00
5 - 0
FC Haka
Estonian Esiliiga
12:00
Harju JK Laagri
12:00
4 - 2
Tallinna FC Levadia B
Czech Third League
12:00
Blansko
12:00
2 - 3
Trinec
12:00
Otrokovice
12:00
2 - 0
Uhersky Brod
12:30
TJ Start Brno
12:30
1 - 1
Hodonin Sardice
12:30
Taborsko Akademie
12:30
0 - 2
Slavia Prague B
13:00
Arsenal Ceska Lipa
13:00
0 - 4
Mlada Boleslav B
13:00
FK Viagem Usti nad Labem
13:00
4 - 1
FK Kolin
13:00
Hlucin
13:00
2 - 1
MFK Karvina B
13:00
FC Pisek
13:00
2 - 2
Sokol Hostoun
14:00
Hranice KUNZ
14:00
3 - 2
Frydlant
Lithuanian I Lyga
12:00
Babrungas
12:00
1 - 1
Nevezis Kedainiai
13:00
FK Neptunas Klaipeda
13:00
2 - 1
FK Tauras Taurage
Belarusian First League
12:00
FK Orsha
12:00
1 - 1
Ostrowitz
Poland Liga 3
12:00
Warta Gorzów Wielkopolski
12:00
2 - 2
Rekord Bielsko-Biala
14:00
KS Wiazownica
14:00
5 - 1
Garbarnia Krakow
Finnish Kakkonen
12:30
Jyvaskyla JK
12:30
0 - 1
Atlantis
13:00
PPJ Akatemia
13:00
2 - 1
Futura Porvoo
13:00
NJS
13:00
2 - 2
JaPS B
13:00
P-Iirot
13:00
11 - 0
EBK Espoo
United Arab Emirates President Cup
12:30
Al-Wasl SC
12:30
4 - 0
Al Nasr Dubai
PER Liga Femenina
12:30
Deportivo Municipal (W)
12:30
1 - 0
Ayacucho W
17:30
Cesar Vallejo W
17:30
0 - 0
Academia Deportiva Cantolao W
Belarusian Premier League
12:55
Slutsksakhar Slutsk
12:55
1 - 4
Dinamo Brest
14:30
BATE Borisov
14:30
1 - 0
Slavia Mozyr
PKO Bank Polski EKSTRAKLASA
13:00
Stal Mielec
13:00
0 - 0
Pogon Szczecin
15:30
Gornik Zabrze
15:30
1 - 1
Puszcza Niepolomice
Croatian First Football League
13:00
Istra 1961 Pula
13:00
2 - 0
NK Varteks Varazdin
Poland Liga 1
13:00
Znicz Pruszkow
13:00
2 - 1
Wisla Plock
15:30
Resovia Rzeszow
15:30
1 - 3
Motor Lublin
Austrian 3.Liga
13:00
Dornbirner SV
13:00
1 - 2
Kufstein
13:00
FC Wolfurt
13:00
3 - 4
RW Rankweil
13:30
SVG Reichenau
13:30
3 - 1
Sc Rothis
14:30
Favoritner AC
14:30
1 - 1
SV Leobendorf
14:30
Kremser
14:30
0 - 1
Wiener Viktoria
14:30
SV Oberwart
14:30
2 - 0
SC Mannsdorf
14:30
Team Wiener Linien
14:30
3 - 3
FK Austria Vienna Youth
14:30
SPG Motz/Silz
14:30
1 - 4
Bischofshofen
15:00
Andelsbuch
15:00
1 - 1
Ardagger
15:00
Neusiedl
15:00
0 - 4
Rapid Vienna (Youth)
Finnish Kansallinen Liiga
13:00
PK-35 Vantaa (w)
13:00
1 - 6
HJK Helsinki (w)
Lithuanian A Lyga
13:00
DFK Dainava Alytus
13:00
0 - 1
Suduva
Burkina Faso Division 1
13:00
KOZAF
13:00
0 - 1
Sonabel Ouagadougou
13:00
Rahimo FC
13:00
2 - 2
RC Bobo Dioulasso
Estonian Women's Cup
13:00
FC Flora Tallinn (w)
13:00
2 - 0
Saku Sporting (w)
French Division 1 Feminine
13:00
Paris FC (w)
13:00
1 - 1
Reims (w)
16:00
Lyon (w)
16:00
2 - 1
Paris Saint Germain (w)
Austrian Landesliga
13:00
SV Gerasdorf Stammer
13:00
0 - 0
Sportunion Mauer
13:00
Innsbrucker AC
13:00
3 - 0
WSG Tirol B
13:00
Atus Velden
13:00
0 - 1
ATUS Ferach
13:00
USC Eugendorf
13:00
1 - 2
SV Seekirchen
13:30
ATSV Wolfsberg
13:30
0 - 1
SAK Klagenfurt
14:00
Weinland Gamlitz
14:00
4 - 5
ASK Mochart Koflach
14:00
SV Wildon
14:00
1 - 2
FC Schladming
14:00
SV Strass
14:00
2 - 3
USV Fliesen Klampfer Gabersdorf
14:00
UFC Fehring
14:00
4 - 3
SV Lebring
14:00
TUS Heiligenkreuz
14:00
1 - 1
SK Furstenfeld
Czech Fifth League
13:00
Bystrice Nad Pernste
13:00
0 - 3
TJ Sokol Nova Ves Pod Plesi
13:00
FC Chotikov
13:00
0 - 1
SK Rapid Plzen
Ireland FAI Cup
13:00
Wayside Celtic
13:00
0 - 0
Collinstown
Danish 4th Division
13:00
Tarnby FF
13:00
4 - 0
Karlslunde IF
13:30
Gorslev IF
13:30
2 - 1
Skjold
14:00
B 1909 Odense
14:00
2 - 3
Norresundby
14:00
Slagelse BI
14:00
3 - 0
KFUM Roskilde
14:00
Valle Brooklyn
14:00
0 - 1
Herlev IF
Austrian 2.Liga
13:10
SKU Amstetten
13:10
1 - 1
FC Liefering
13:10
FC Dornbirn
13:10
3 - 1
St.Polten
13:10
First Wien 1894
13:10
4 - 2
Kapfenberg
13:10
SV Horn
13:10
2 - 3
Floridsdorfer AC
13:10
Lafnitz
13:10
1 - 3
Trenkwalder Admira Wacker
13:10
DSV Leoben
13:10
2 - 0
SC Bregenz
13:10
SV Ried
13:10
1 - 0
Sturm Graz (Youth)
13:10
SV Stripfing Weiden
13:10
2 - 5
Grazer AK
Kuwaiti Premier League
13:10
Al-Jahra
13:10
0 - 1
Khaitan
13:10
Al-Shabab(KUW)
13:10
0 - 2
Kazma
Sierra Leone Premier League
13:15
Old Edwardians
13:15
0 - 0
Real Republicans
German Regionalliga
13:30
Te Cu Kukuh Atta Seip
13:30
0 - 1
FC Memmingen
14:30
SC Spelle-Venhaus
14:30
2 - 6
Hamburger SV (Youth)
Azerbaijan Premier League
13:30
Qarabag
13:30
4 - 3
Turan Tovuz
Serbian Super liga
13:30
FK Čukarički
13:30
0 - 1
Partizan Belgrade
13:30
Mladost Lucani
13:30
2 - 0
Backa Topola
German NOFV-Oberliga
13:30
FC Giessen
13:30
2 - 1
Rot-Weiss Walldorf
14:00
FC Türkiye Wilhelmsburg
14:00
7 - 0
FC Union Tornesch
14:00
Niendorfer TSV
14:00
2 - 2
USC Paloma
14:00
SV Rugenbergen
14:00
1 - 1
HEBC Hamburg
14:00
FC Hanau 93
14:00
1 - 5
Hanauer SC 1960
14:00
Altona 93
14:00
2 - 0
FC Suderelbe
14:00
SC Victoria Hamburg
14:00
4 - 1
SV Halstenbek Rellin
14:00
Lichtenberg 47
14:00
1 - 0
Mahdov FC
14:00
Bonn Endenich 08
14:00
1 - 2
Bonner sc
14:15
1. FC Gievenbeck
14:15
2 - 1
FC Brunninghausen
14:30
SV Tasmania Berlin
14:30
2 - 2
Hertha Zehlendorf
14:30
Germania Egestorf
14:30
2 - 2
SV Atlas Delmenhorst
14:30
Turk Gucu Friedberg
14:30
3 - 1
FSV Fernwald
14:30
FSV Union Furstenwalde
14:30
0 - 2
Tennis Borussia Berlin
Liga Portugal 2
14:00
SL Benfica B
14:00
5 - 2
Porto B
14:00
Pacos de Ferreira
14:00
2 - 1
CF Os Belenenses
Sweden Superettan
14:00
Gefle IF
14:00
1 - 0
GIF Sundsvall
14:00
Trelleborgs FF
14:00
0 - 0
Helsingborg
14:00
Utsiktens BK
14:00
1 - 1
Osters IF
Sweden Division 1
14:00
FC Rosengard
14:00
2 - 0
BK Olympic
14:00
FBK Karlstad
14:00
0 - 1
Hammarby TFF
Sweden Division 2
14:00
Lindome GIF
14:00
3 - 3
Vastra Frolunda
14:00
IFK Hassleholm
14:00
0 - 0
IF Lodde
14:00
IFK Karlshamn
14:00
2 - 1
Karlskrona AIF
14:00
Herrestads AIF
14:00
2 - 0
Ahlafors IF
14:30
IK Kongahalla
14:30
3 - 0
Vanersborgs IF
14:30
Vanersborg FK
14:30
1 - 2
IFK Skovde FK
15:00
FOC Farsta
15:00
1 - 2
IFK Osterakers Fk
Danish 1st Division
14:00
Aalborg
14:00
1 - 0
Fredericia
14:00
Kolding FC
14:00
2 - 1
Hobro
14:00
Vendsyssel
14:00
0 - 0
Sonderjyske
Danish 2nd Division
14:00
AB Akademisk
14:00
1 - 1
Nykobing FC
Turkish Second League
14:00
Iğdır FK
14:00
3 - 1
Erzincanspor
14:00
Hekimoglu Trabzon
14:00
2 - 1
Celspor
Romanian Liga I
14:00
FC Botosani
14:00
1 - 0
CS Mioveni
Czech Fourth Division
14:00
FK Chomutov
14:00
1 - 1
SK Hrebec
Portuguese Primera Liga
14:45
FC Famalicao
14:45
1 - 2
Casa Pia AC
16:45
Rio Ave
16:45
1 - 1
Benfica
Campeonato Brasileiro de Futebol Feminino Série A1
15:00
Botafogo RJ(w)
15:00
3 - 1
Kindermann (w)
19:00
Santos (w)
19:00
1 - 3
Cruzeiro (w)
Brazilian Campeonato Paulista Youth
15:00
Aster Brasil Youth
15:00
0 - 2
Sao Caetano (Youth)
15:00
Bandeirante SP Youth
15:00
2 - 2
Comercial SP Youth
15:00
Botafogo-SP (Youth)
15:00
10 - 1
Inter Bebedouro SP Youth
15:00
Cosmopolitano SP Youth
15:00
2 - 0
Independente SP Youth
15:00
Desportivo Brasil Youth
15:00
0 - 2
Ituano (Youth)
15:00
Sao Bernardo/SPU20
15:00
0 - 1
Juventus-AC (Youth)
15:00
Elosport SP Youth
15:00
0 - 3
Comercial Tiete SP Youth
15:00
Fernando Boris U20
15:00
1 - 2
Tanabi SP (Youth)
15:00
Ferroviaria SP (Youth)
15:00
5 - 1
Rio Claro (Youth)
15:00
Gremio Osasco Youth
15:00
1 - 2
Audax Rio/RJ U20
15:00
Guarulhos SP Youth
15:00
1 - 2
Portuguesa (Youth)
15:00
Inter de Limeira (Youth)
15:00
2 - 1
Rio Branco EC/SP Youth
15:00
Joseense SP Youth
15:00
5 - 0
Uniao Mogi Youth
15:00
Mauaense SP Youth
15:00
1 - 2
Maua SP Youth
15:00
CA Metropolitano U20
15:00
0 - 1
Capivariano FC SP Youth
15:00
Mirassol FC Youth
15:00
1 - 1
Jose Bonifacio SP Youth
15:00
Nacional AC SP (Youth)
15:00
1 - 2
Ibrachina Youth
15:00
Novorizontino (Youth)
15:00
6 - 0
Vocem SP Youth
15:00
Olimpia SP U20
15:00
1 - 0
Rio Preto (Youth)
15:00
Paulinia SP (Youth)
15:00
1 - 1
SKA Brasil Youth
15:00
Pinda Ferrov SP Youth
15:00
0 - 1
Uniao Suzano Youth
15:00
Ponte Preta (Youth)
15:00
2 - 1
Brasilis FC Youth
15:00
Porto Ferreira SP Youth
15:00
1 - 2
Itapirense Youth
15:00
Presidente Prudente SP Youth
15:00
1 - 3
Gremio Prudente SP (Youth)
15:00
Referencia SP Youth
15:00
0 - 0
Vital Ibiuna SP Youth
15:00
Santo Andre (Youth)
15:00
2 - 1
Portuguesa Santista U20
15:00
SC Aguai SP Youth
15:00
0 - 1
CA Guacuano U20
15:00
Sertaozinho -SP (Youth)
15:00
3 - 1
Francana Youth
15:00
CA Taquaritinga SP U20
15:00
0 - 9
XV de Jau (Youth)
15:00
Taubate (Youth)
15:00
0 - 0
Sao Jose AP (Youth)
15:00
Uniao Sao Joao (Youth)
15:00
1 - 0
XV de Piracicaba (Youth)
15:00
Velo Clube Youth
15:00
2 - 1
Sao Carlos (Youth)
15:00
Marilia (Youth)
15:00
2 - 2
Tupa SP Youth
English U21 Professional Development League 2
15:00
Millwall U21
15:00
1 - 1
Birmingham U21
Netherlands Eerste Divisie
15:00
Roda JC